Kim jestem? Jak wesprzeć dziecko w odkrywaniu własnego JA?  12 propozycji.

Kim jestem? Jak wesprzeć dziecko w odkrywaniu własnego JA? 12 propozycji.

18 maja 2024, 17:00
On-line: BigBlueButton

Termin: 28 kwietnia 2024 r. w godz. 17:00-21:00
Cena - w cenie 270 zł

Prowadząca:
Joanna Pałasz - logopeda kliniczny terapii wczesnodziecięcej, pedagog, mentor. Diagnosta ADOS-2. Pracuje z dziećmi o różnych typach trudności w zakresie nabywania i stosowania komunikacji oraz języka. Pasjonatka pracy Małym Dzieckiem z trudnościami w komunikacji z wykorzystaniem zabawy. Dzieli się doświadczeniem w pracy prowadząc zajęcia, szkolenia i kursy dla neurologopedów, logopedów, studentów, nauczycieli przedszkola. Uczestnik wielu kursów doskonalących oraz konferencji naukowych.
Wykładowca akademicki AM, UP oraz innych uczelniach wyższych. Prelegent podczas konferencji naukowych dotyczących ASD, trener. Prowadzi fp Terapia Małego Dziecka z ASD udzielając wskazówek do terapii zarówno dla specjalistów jak i rodziców. Właścicielka placówek specjalistycznych PAREO. Współwłaścicielka wydawnictwa Czary Mary. Tworzy pomoce specjalistyczne do pracy z Małym Dzieckiem.
Wolnych miejsc: 5
Musisz być zalogowany, by zapisać się na szkolenie.
Joanna Pałasz
pareologoped@gmail.com